• Storage
  Antrepo Services

  Günümüzde depolar sadece emtiaların saklanması ve korunması amacının dışında bir takım katma değerli

  MORE
 • Highway
  Forwarding

  Yurtiçi komple,parsiyel ve kargo taşımacılığı hizmetleri

  MORE
 • Container
  Forwarding

  ENF Lojistik ,Türkiye ve dünya limanları arasında konteyner taşımalarını, müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alıp en...

  MORE
 • Sea,Air,Rail
  Forwarding

  ENF Lojistik Deniz, Demir ve Havayolu taşımacılığında bütçenize uygun çözümler sunar...

  MORE
 • Import and Export
  Forwarding Consultants

  Tedarik zinciri içerisinde bürokratik halka olarak önemli bir yere sahip olan gümrükleme hizmeti; bugün halen ENF Lojistik bünyesinde; konulara

  MORE

ENF Lojistik

     İstihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle sektörde çok önemli bir yere sahip olma hedefi dogruldusunda  ENF Lojistik'in başarı öyküsünün temelleri, 2004 yılında Abdullah Yüksel tarafından  Yüksel Nakliyat olarak  atılmıştır.

2009 yıllarında ortaklıktan  ayrılarak ENF Lojistik A.Ş yi  kurmuştur

      2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı  bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir.

      Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 


Vizyonumuz

  ENF  Lojistik Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “ViZYON” edinmiştir.
MİSYONUMUZ

Lojistik faaliyetlerimizin yerine getirilmesi konusunda müşteri beklentilerinin üzerine çıkmak. Dağıtım ve lojistik konusunda güvenilir ve etkin çözümler sunarak müşterilerine özel hizmet alternatifleri geliştirmek. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak, yasalara, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmektir


 

      ENF Lojistik A.Ş 18 adet tenteli tır  özmal  ( 22 adet kiralık kamyon - tır  ) olan son model araçları ve konusunda eğitimli personeli ile karayolu konteynır  taşımacılığı yapmaktadır. Bu hizmeti müşterilerine sağlarken, almış olduğu sorumluluğu çok büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

   Sevkiyatların zamanında ve sorunsuz olarak teslimini sağlamak için büyük özen göstermektedir.

Farklı özelliklerde ve tiplerde 18 adet araç ile modern karayolu filosu olan firmamızın araç başına 300 000 00 tl nakliye sigortası kapsamındatır