Kurumsal

Hakkımızda

Enf Lojistik, İstihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle sektörde çok önemli bir yere sahip olma hedefi dogruldusunda Enf Lojistik Lojistik'in başarı öyküsünün temelleri, 2004 yılında Abdullah Yüksel tarafından Yüksel Nakliyat olarak atılmıştır. 2009 yıllarında ortaklıktan ayrılarak Enf Lojistik Lojistik A.Ş Abdullah YÜKSEL Tarafından kurulmuştur

2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir. .

2014 yılı itibariyle Enf Lojistik Lojistik, şu beş ana alanda faaliyet göstermektedir:

Yurt içi Konteynır, komple ve Parsiyel Taşımacılık

Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılık

Havayolu Kargo Taşımacılığı

Depolama ve stok yönetimi Hizmeti

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Top