İştiraklerimiz

Beraber hareket ettiğimiz Kardeş Kuruluşlarımız aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

ENF LOJİSTİK İÇ VE DIŞ TİCARET AŞ.

İstihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle sektörde çok önemli bir yere sahip olma hedefi dogruldusunda ENF Lojistik'in başarı öyküsünün temelleri, 2004 yılında Abdullah Yüksel tarafından Yüksel Nakliyat olarak atılmıştır

2009 yıllarında ortaklıktan ayrılarak ENF Lojistik A.Ş yi kurmuştur

2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir..

Generic placeholder image

ANS PORT LOJİSTİK İÇ VE DIŞ TİCARET AŞ.

Ansport, İstihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle sektörde çok önemli bir yere sahip olma hedefi dogruldusunda Ansport Lojistik'in başarı öyküsünün temelleri, 2004 yılında Abdullah Yüksel tarafından Yüksel Nakliyat olarak atılmıştır. 2009 yıllarında ortaklıktan ayrılarak Ansport Lojistik A.Ş Abdullah YÜKSEL Tarafından kurulmuştur

2009 yılından bu yana, Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasına adını yazdırmayı bir çok şirketle faaliyetlerini kara, deniz, hava, demiryolu nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir. .

2014 yılı itibariyle Ansport Lojistik, şu beş ana alanda faaliyet göstermektedir:

Yurt içi Konteynır, komple ve Parsiyel Taşımacılık

Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılık

Havayolu Kargo Taşımacılığı

Depolama ve stok yönetimi Hizmeti

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz , istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Generic placeholder image

ÖNCÜ DEPOLAMA NAK. ve LOJİSTİK HİZMETLERİ AŞ.

2009 yıllarında ÖNCÜ DEPOLAMA A.Ş yi kurmuştur

Günümüzde depolar sadece emtiaların saklanması ve korunması amacının dışında bir takım katma değerli hizmetlerin verildiği, müşteriye hızlı ulaşımın sağlandığı merkezler haline gelmiştir. Depolama hizmetlerimiz sıfır hatalı envanter yönetimini sağlamak, toplam operasyonel maliyetleri düşürmek ve mal akışını hızlandırmak için tedarik, dağıtım ve lojistik faaliyetlerini destekleyecek şekilde yapılandırılmıştır.

Generic placeholder image
Top